Latvijas Zivrūpnieku savienība


Biedrība “Latvijas Zivrūpnieku savienība” (LZS) ir sabiedriska organizācija, kurā apvienojušies vadošie Latvijas zivrūpniecības uzņēmumi ar pamatdarbības virzienu — konservētu zivju produktu ražošana. LZS ir dibināta 2000.gada 22.augustā.


IMG_9189-801LZS pievērš lielu vērību organizācijas reputācijai un savās rindās pieņem uzņēmumus, kuru ražotā produkcija atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Uzņēmu ražotnes atbilst Eiropas Savienības valstu kvalitātes prasībām, precīzi tiek ievēroti tehnoloģiskie procesi, ir izstrādāta un ieviesta paškontroles HACCP sistēma.


LZS uzdevums ir lobēt savu biedru intereses Latvijā un starptautiski ar mērķi panākt pēc iespējas labvēlīgākus nosacījumus nozares attīstībai. 


pastedgraphic_textmedium

LZS ir Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvija Mārketinga padomes un Latvijas pārtikas uzņēmumu federācijas biedrs. Savienība ir pārstāvēta Latvijas Zivsaimniecības konsultatīvajā padomē un vairākās starpinstitūciju darba grupās.


LZS biedri ir SIA “Gamma A”, A/s “Brīvais Vilnis”, SIA “Karavela”, SIA “Unda”, A/s “Ventspils ZKK”, SIA “Sabiedrība IMS”, SIA “Zilā Lagūna”, SIA “Līcis 93”.

© 2008 Latvijas Zivrūpnieku savienība | English - По русски