Kuršu Zeme

kursuzeme

SIA KURŠU ZEME 

Rīgas iela 2a, Pinķi, Babītes pag., Rīgas raj., Latvija

tālrunis: +371 67914740 

fakss: +371 67147214 

e-pasts: kursuzeme@kursuzeme.lv

www.kursuzeme.lv


Tirdzniecības zīmes „Rīgas Dzintars” un „Kurland Food” ir ražošanas uzņēmuma SIA „Kuršu Zeme” patentēts īpašums. SIA „Kuršu Zeme” ir dibināta 2000.gadā uz privāta kapitāla pamata. Uzņēmumam pieder divas ražotnes Latvijā. No dibināšanas brīža līdz pat šai dienai galvenie darbības virzieni ir konservu ražošana no zivīm, jūras veltēm un gaļas. 


Mūsu uzņēmuma darbība sākās ar tikai 3 veidu konservu ražošanu. Katru gadu ieguldot līdzekļus ražošanas modernizācijā un paplašināšanā, šobrīd sortiments sastāv no vairāk kā 120 produkcijas veidiem. 


Viens no līdzekļiem mūsu produkcijas augstas kvalitātes sasniegšanai ir izejvielu iepirkšana tieši no labākajiem ražotājiem no dažādām pasaules valstīm. 


Izejvielu un gatavās produkcijas stingra kvalitātes kontrole, augstiem standartiem atbilstošs iepakojuma dizains un kvalitāte, gatavās produkcijas garšas īpašību pastāvīga kontrole un jaunu tehnoloģisko procesu ieviešana ir ļāvusi uzņēmumam SIA „Kuršu Zeme” un tirdzniecības zīmēm „Rīgas Dzintars” un „Kurland Food” sasniegt panākumus un kļūt atpazīstamiem kā vietējā tirgū, tā arī citās valstīs. 


© 2008 Latvijas Zivrūpnieku savienība | English - По русски